Voodid sõjapõgenikele

Voodid sõjapõgenikele

Kuulsin et paljud Ukraina sõjapõgenikud on põgenenud oma kodudest. Peatuvad uutes ajutistes kohtades ja sõna otseses mõttes magavad nad juba pikka aega põrandal riiete peal või heal juhul madratsil.

Südames oli leida neile voodid, et inimene saaks end öösel korralikult välja magada. Hakkasin otsima, et kust me saaksime madratseid või voodeid. Poest ostes on see väga kallis ja voodeid oli vaja palju, vähemalt sada tükki.

Öeldakse, et see kes koputab, sellele avatakse.

Kuna me ei soovinud isiklikuks otstarbeks vaid heategevusliku projekti jaoks, siis meile ka voodid leiti ja anti. Veel oli vaja korraldada transport.

Taas oli vaja leida transpordi vahendid, kütus ja inimesed kes aitaks need voodid kohale toimetada. Mitu kuud asja ajamist ja paljude kaastööliste ja sõprade abiga saime head voodid Ukraina sõjapõgenikele. Voodite saajad on ülimalt tänulikud ja rõõmsad. Samuti on rõõmsad ka kõik eestlased kes voodeid andsid või logistika ja transpordiga kuidagi viisi kaasa aitasid. 

Oleme väga tänulikud Jüri Kochile, Kaido Teesalule, Urmo Udalile ja ka kõigile teistele, kes soovisid et nende nimed jäävad saladusse.

Kogu elu on külv ja lõikus. Andes midagi head, saame selle hea tagasi. Naeratades kellegile, naeratatakse meile.

Kui sinul on ka südames toetada meie tööd, võid annetada alljärgnevale pangaarvele. Oleme tänulikud igale toetajale! 

MTÜ Hea Isa 
LHV Pank
EE297700771006977822
Swift kood LHVBEE22