Suurpere Ukrainast

Suurpere Ukrainast

Aprillikuu alguses saime telefonikõne Krimmist. Üks üheksa liikmeline Ukraina perekond palus abi, kas me saaksime neid aidata. Krimmis oli tekkinud suurem tüli venelaste ja Ukraina kodanike vahel. Tänaval lasid vene sõdurid rakette Lääne-Ukraina suunas. Pinged läksid väga suureks ja perekond nägi, et see olukord on muutumas neile eluohtlikuks ja nad otsustasid sealt põgeneda. Nad ei saanud kaasa võtta palju asju. Nad said kaasa võtta vaid mõned asjad mis mahtusid neile seljakottidesse. Nii siis põgenes perekond Krimmist sõites esialgu Moskvasse.
Moskvast edasi Sankt – Peterburgi ja sealt tõid sõbrad selle suure pere Narva piiripunkti Eestisse. Meie head sõbrad läksid neile Narva piiripunkti vastu ja tõid nad meie maakoju. Nad olid kümme päeva olnud teel, Ukrainast Krimmist, Eestisse meie maakoju. Nad olid ülimalt väsinud, sõid ja läksid magama ja magasid peaaegu poolteist päeva.

Peres on seitse last, noorim kuue kuune tüdruk ja vanim neljateist aastane poiss. Nüüd on nad välja puhanud, tänulikud ja rõõmsad. Nad on tänulikud Jumalale ja Eesti rahvale.

Kui sinul on ka südames toetada meie tööd, võid annetada alljärgnevale pangaarvele. Oleme tänulikud igale toetajale!

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Swift kood LHVBEE22