Suurpere Riias

Suurpere Riias

Mitmed aastad tagasi juhtis Jumal meid Riias kokku ühe nelja lapselise perega. Neil oli seal väga keeruline olukord. Neljast lapsest kahel oli vähk ja samuti pereemal. Arstid ei andnud mitte mingit lootust. Nad ütlesid et lapsed elavad ehk veel mõni kuu. Möödunud on aga kolm aastat ja nad elavad, tänu Jumalale. Pere väiksem laps on nelja aastane poeg, kellel on vähk ja keda on korduvalt opereeritud. Keskmised lapsed on kaks tütart 10 ja 14 aastased ja siis on 16 aastane poiss kellel on peas vähk ja keda on samuti mitu korda opereeritud. Ema kellel haiguse tõttu tervis nõrk on kasvatab lapsi üksi. Perel oli ka isa, aga kui algas Ukrainas sõda, siis ta läks sinna sõtta võitlema, vabatahtlikuna ja tagasi ei ole ta tulnud. Nüüd pöördus see pereema abi saamiseks meie poole, et kas me saaksime neile osta toitu, toidulisandeid, pamperseid naisele, tolmuimeja, nõudepesumasina ja samuti puhast vett. Korrusmajas kus nad elavad ei ole hea vesi. Maailmas on palju inimesi kes abi vajavad, kõiki me aidata ei suuda, aga kes meilt abi paluvad, neid üritame me aidata. Ega Jeesus ka kõiki inimesi ei tervendanud, Ta tervendas neid kes Tema juurde tulid ja Temalt abi palusid.

Kui sinul on südames seda perekonda aidata saad sa seda teha annetades alljärgnevale pangaarvele. 

Samuti teeme üleskutse selle pere eest palvetama. Et tuleksid läbimurded ja vähk taganeks sellest perekonnast. Et tuleks esile elurõõm ja jõud. Ja mis kõige enam, et Jumal ise külastaks seda perekonda armastusega.

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Märksõna: Suurpere Riias

MTÜ Hea Isa tänab kõigi toetajate eest!

Käisime juuni lõpus Riias ja külastasime Inessat ja lapsi. Viisime neile toiduaineid, puhast vett, tolmuimeja ja toidulisandeid. Perekond elab neljakesi 1,5 toalises korteris. Kõik on väga kitsas, kappe eriti ei ole, on riiulid ja puuvilja plastik kastid kus asju hoitakse. Tänu Jumalale on perekonnal nüüd pärast pikka pingutamist võimalus kolida kolme toalisse korterisse. Pere nelja aastane poeg oli väga tragi, leidis kohe hommikuhelbe paki ostude keskelt ja hakkas seda nosima. Kuid vanem poeg, kes samuti põeb vähki, oli voodis magamas. Viisime ka näkileiba ja pereema ütles et see on ainuke asi mida poeg praegu süüa saab. Keskmised lapsed on terved, tulid meile vastu ja aitasid oste tuppa viia. Pereema lubas meil kogu pere eest palvetada ja oli ise pisarates. Hüvasti jättes tuli keskmine poeg ukse juurde, kallistas tugevasti ja tänas kõige eest.

Hea uudis on see et perel on võimalus kolida suuremasse korterisse. Kindlasti on kolimisel abi vaja ja samuti mõnda tähtsat kodusisustust nagu elektripliit, pesumasin ja lastele üks nari voodi.