Suurpere lapsed

Suurpere lapsed

Jõulude ajal aastal 2020 sain info, et Pärnumaal elab üks suur pere. Ema, isa ja seitse last. Perre on veel jaanuaris sündimas kaksikud. Külastasin neid ja viisin neile 23 detsembril palju toitu ja mind kutsuti ka tuppa. Tegemist on vene keelt kõnelevate kristlastega. Perekond oli väga tänulik toidu eest, kogu pere läks põlvedele, samuti lapsed ja koos tänati Jumalat. Nad elavad väga kitsastes oludes. 

Maja alles ehitatakse, seinad on püsti, katus peal, aknad uksed ees, aga elamisvalmiduses on vaid üks lastetuba, köök ja vannituba. Peres nr kaks laps, tüdruk (isa paremal põlvel) on puusadest allapoole halvatud. Ma mõtlesin et pöördun oma sõprade poole, et koguda raha, et aidata valmis ehitada veel üks väike tuba, kus pereema saaks elada koos kahe vastsündinud lapsega. Juhtus aga nii, et peale minu külastust, juba järgmisel päeval 24 detsembril, sündisid imekaunid, terved kaksikud.

Otsisime kiiresti lahendusi, et kuidas neile ehitada üks tuba valmis.

Tänu kõikide toetajate sai tuba pereema ja kaksikutele valmis. Mtü Hea Isa jätkab igakuiselt selle pere toetust. Viime neile iga nädal lisatoitu mis suurele lasterikkale perele igati abiks on.

Kui sul on südames seda perekonda toetada võid annetada alljärgnevale pangaarvele. Oleme tänulikud igale toetajale.

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Märksõna: Pärnumaa suurpere