Reinu lugu

Reinu lugu

Viljandimaal Õisus elas Reinu nimeline mees koos elukaaslasega. Nad elasid kortermajas. Reinu elukaaslasel leiti vähk ja rahalised vahendid läksid raviks. Kuid see ei aidanud ja naine ikkagi suri. Rein jäi üksi korterisse leinama, tekiksid elektri ja kommunaal võlad. Korteri ühistu otsustas arvete katteks korter maha müüja ja Rein sattus tänavale. Rein on 64 aastane ja saab pisikest pensioni.

Reinule oleks kõige parem lahendus, kui me saaksime talle osta väikese 6 meetrise ehitussoojaku. Ehitussoojakusse ehitaksime talle kaks ruumi. Köögi, kus on väike puudega köetav ahi ja toa. Elektrit soojakusse ei tuleks ja nii ei tekiks Reinul mingit võlga, aga mees saaks tänavalt ära ja tal oleks pisike oma kodu. Ehitussoojaku juurde õue teeksime väli wc ja pesta saaks Rein linnasaunas.

Aitame Reinu iga nädal toiduga ja ostsime talle ka uued jalanõud ja riided. Rein on väga õrna hingeline ja tänulik mees. Aita meil Reinu aidata.Kui sul on südames Reinu kodu ehitust toetada võid annetada alljärgnevale pangaarvele. Oleme tänulikud igale toetajale.

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Märksõna: Rein