Misjonireis Gruusiasse

Misjonireis Gruusiasse

Kohe, kohe, juba tuleval esmaspäeval asume koos Neemo Raasikuga teele, uuele misjoni reisile Gruusiasse. Meie grupis on viis inimest.

Neemo Raasik esitab video projektori teel etendust Taeva väravad ja põrgu leegid. Suurte reisikottidega võtame kaasa kogu tehnika, et seda Gruusias näidata. 

Sellel korral läheme kaheteistkümneks päevaks ja külastame erinevaid linnu ja külasid. 

Lendame lennukiga Tallinnast – Tbilisisse, võtame lennujaamast rendiauto ja sõidame Tbilisi ümbruskonna küladesse. Kaugeim sihtpunkt on kõige läänepoolseim Gruusia linn, Bathumi. See linn asub otse musta mere ääres ja samas ka Türgi piiri lähedal.

Reisi eesmärk on kuulutada evangeeliumi Gruusias, linnades ja maakohtades. Paikades kus Jumal meile uksed avab. Palvetame haigete eest, ajame välja kurje vaime, toidame vaeseid. Üritame teha kõike seda mida Jeesus tegi ja milleks Ta ka meid on kutsunud.

Olen teinud gruusia keelseks Iisraelit õnnistava palvekaardi. Mõte on neid kaarte kinkida kohalikele kristlastele ja juutidele, et nad teeksid eestpalveid Iisraeli ja Jeruusalemma eest. Laul 122 : 6 – 7 alusel.

Kutsun Sind ülesse meie reisi rahaliselt toetama ja eestpalveid tegema. Reis kestab 10 – 21 juulini.  Kui sa teed ülekande enne meie reisi algust ehk kuni 10 juulini, siis palun kanna see Mtü Hea Isa pangakontole, 

LHV pank EE297700771006977822 

Peale reisi annan tagasisidet, et mida tegime ja kuhu raha külvasime.

Kui sina külvad meie misjonireisi töösse, siis sina saad osa sellest lõikusest, kui inimesed saavad päästetud ehk annavad oma elud Jeesusele või saavad terveks ja annavad au Jumalale. See on igavene varandus, millest Jeesus räägib. Ärge korjake endile varandust maa peale, kus koi ja rooste selle ära söövad. Matteuse kuues peatükk räägib sellest. Kõik inimesed ei saa ja ei taha minna misjonipõllule, aga tahaksid osa saada igavesest varandusest taevas. See on võimalus sulle, külva finantse meie misjonitöösse.

Südamlik tänu!

Ants Opermann