Kodu Valentinile

Kodu Valentinile

Eestit ja Viljandit külastas evangelist Tim Hall. Tema Viljandi teenistusele sattus üks Valentini nimeline mees. Ta on 68 aastane. Valentin on elu päevad olnud bussijuht. 10 aastat tagasi ta lahutas oma abikaasast ja jättis oma korteri abikaasale ja läks Norra tööle. Töötas 7 aastat Norras prügiauto peal. Siis aga läks see firma kinni ja Valentin tuli Eestisse tagasi. Hakkas siin tööd otsima. Nii vanale mehele keegi tööd ei pakkunud ja mees pidi jääma eelpensionile. Täna on ta pensionär ja saab väikest pensioni. Selle raha eest, aga mingit elamist ei saa üürida. Mitu aastat elas ta linna sotsiaalmajas kus igal hommikul kell 8 aetakse tänavale ja igal õhtul kell 16 saab taas minna keldrisse varjule ja voodisse magama.

Valentin võiks olla vanadekodus, aga selleks tal raha ei ole. Pigem tahaks ta elada maal kellegi juures kus tal oleks oma tuba ja saaks aidata ka midagi teha. Ta on väga abivalmis ja tänulik inimene. 

Valentinil on ka neli täiskasvanud last, aga oma isa nad toetada ei taha. Väidetavalt peab igaüks ise hakkama saama. Jumala Sõna ütleb, et austa oma ema ja isa, et su käsi hästi käiks. Kuna nad Jumalat ei tunne, ei tea nad ka Jumala Sõna ja ei austa ka oma isa kes neid on üles kasvatanud, toitnud ja riietanud. 

Paljude aastate jooksul oleme aidanud mitmele mehele uue kodu leida ja usume et saame lahenduse ka Valentile. Kas Jumal annab talle võimaluse vanadekodus või saame ta mõne pere juurde maale või saame osta ehitussoojaku ja paneme sinna sisse ahju ja Valentin saab seal elada ja käia koguduses. Viis aastat tagasi saime Ennole Sinijärvele sellise kodu ehitada.

Kui sinul on südames Valentini kodu leidmisel kaasa aidata saad sa annetada alljärgnevale pangaarvele. 

Kui sinul on mõni majutusvõimalus või maakoht, ehitussoojak või material siis võta meiega ühendust. Oleme selle eest väga tänulikud ja loodame enne sügise kättejõudmist hea lahenduse leida!

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Märksõna: Valentin

MTÜ Hea Isa tänab kõigi toetajate eest!

Valentin on tubli mees kes on väga abivalmis ja viisakas. Ta on aitanud meid paljude erinevate praktiliste toimetustega, sh puude ladumisega, muru niitmisega, koristustöödega ja toidu jagamisega. Valentin on hea autojuht. Toetame teda nii kuidas jõudu on ja usume et ka tema kodu leidmisel tuleb parim lahendus.