Ennole uus ratas

Ennole uus ratas

2018 aastal aitasime ühele mehele uue kodu ehitada. See on meie kodulehel Enno lugu. Mees sai tänava pealt ära ja alkoholist vabaks ja möödunud aastal jättis ka suitsetamise maha. Kuna ta on ühest jalast invaliid ja tal on raskusi  kõndimisega, siis tema suurim abiline on jalgratas. Kui ta kodu valmis sai, siis kinkisime talle ka heas korras jalgratta. Enno oli tänulik ja rõõmus ja on siiani tänulik. Tihti ta helistab ja taas tänab et ehitasime talle pisikese oma kodu kus ta saab nüüd ahju küttes sooja ja endale ja kassidele süüa teha. Kuna Enno elub Viljandi äärelinnas, siis on tal vaja pidevalt jalgrattaga linnas käia toitu ostmas, raamatukogus raamatuid lugemas ja arsti juures. Jalgratas aga kulub, nagu iga teinegi asi.

Oleme seda jalgratast aeg ajalt remondi töökotta viinud ja lasknud hooldustöid teha. Jalgratta remonditöökoda ütleb et see ratas on oma aja ära elanud ja on vaja osta uus jalgratas. Ennol ei ole nii suurt sissetulekut, et endale uut jalgratast osta.

Nüüd me siis pöördume taas teie poole, et aidata osta Ennole uus jalgratas. Joosepi jalgratta poes maksab see 470 eurot. Kolmekäiguline, pakiraami ja esimese tulega. 

Kui Sul on endal kodus mingi vaba täiskasvanute jalgratas, võid ka selle Ennole kinkida. Nii saame koos taas ühe inimese päevad rõõmsamaks muuta.

MTÜ Hea Isa 
LHV pank 
EE297700771006977822 
Swift LHVBEE22
Selgitus: Enno