Auto remont

Auto remont

Kallid sõbrad!

On üks uus projekt, mis vajab teostamiseks teie abi!

Kuus aastat tagasi kinkis üks ärimees mulle oma vana Nissan Patroli mis vajas remonti. Tegime pisut remonti ja sõitsime sellega.Tegime Jumalariigi tööd. Aitasime Eestis hädalisi ja viisime ka humanitaarabi Ukrainasse. See auto on mitmete inimeste, perekondade käes olnud ja ustavalt teeninud. Vahepeal oli auto ka perekond Laikrete kasutuses, kuna nende oma auto ette jooksis suur põder, auto sai raskelt viga ja läks mahakandmisele. Sõita aga oli vaja. Auto teenis neid ustavalt ja nüüdseks varustas Jumal neid ka ühe uue autoga.

Ühel päeval aga sattus mu teele üks suur pere kelle auto oli täiesti läbi kulunud. Nägin, et nad vajavad hädasti uut sõidukit. Otsustasin kinkida oma seitsme kohalise auto (eesli) sellele perele, et nad saaksid koos lastega kõik vajalikud sõidud sõidetud. Eelmise aasta lõpus selgus, et nende autot on aeg ajalt remonditud, aga et auto vajab nüüd suuremat remont. 

Autol on vaja teha mootori kapitaalremont, esisilla remont ja samuti mõned kere tööd, sh keevitada ja värvida. Kogu projekt läheb maksma umbes seitse tuhat eurot. See on küll vana auto, kuid väga vastupidav. Kui auto ära remontida, siis saab sellega veel vähemalt kümme aastat sõita.

Kui sul on südames seda perekonda aidata saad sa annetada alljärgnevale pangaarvele.
Me täname südamest kõiki toetajaid!

MTÜ Hea Isa 
LHV Pank
EE297700771006977822
Märksõna: Auto remont

Aitäh head inimesed, kes te olete palvetanud ja toetanud meie projekte! Jumala ja teie abiga oleme saanud Nissanil juba mootori remonditud ja see auto sõidab taas rõõmsalt mööda Eestimaa teid. Teie abiga kogume taas raha, et teha auto juures keevitus ja värvimistööd.