Abi Ukrainasse

Abi Ukrainasse

Mis on teil südames täna? Meie süda valutab Ukraina rahva ja maa pärast.
Aastal 2014 kui Ukrainas algas sõda, olime seal. Aitasime sõjakoldest välja inimesi, viisime Ukrainasse humanitaarabi. Praegu juhtuvad palju sündmusi järjest, seda kõik nii lühida aja jooksul. Oleme alates esimesest päevast kaasas ja koordineerime ja saadame abi. Telefon on kuum.

Üleskutse toetajatele. Vajame madratseid 90×200 cm, voodilinu, pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmkappe, laualampe, teekanne, taldrikuid, tasse, suppilusikaid, kahvleid, nuge, toiduaineid.

Kui sinul on südames toetada meie tööd Ukraina sõjapõgenikke heaks, võid annetada alljärgnevale pangaarvele.

MTÜ Hea Isa
LHV Pank
EE297700771006977822
Swift kood LHVBEE22
Märksõna: Ukraina

Meie praegune seis

Oleme juba kaks kuud Ukrainas toimuvat sõda jälginud, palvetanud, kaasa tundnud ja aktiivset abistanud nii kuidas meie käsi on seda jõudnud, teie abiga. Oleme koodineerinud põgenemist Ukrainast, aitanud transpordiga Eesti. Samuti majutusega ja paljude peredeni on jõudnud toiduabi. Oleme vastu võtnud ja majutanud oma maakodus 30 Ukrainlast. Eile õhtul liitus sellele üks suur 9 liikmeline perekond. Peres on 7 last, millest noorim on poole aastane ja vanim 14 aastane. Peres on ka üks puudega laps, kes kannatab närvi-ja lihassüsteemi mitmesuguste häirete all. Pere on läbinud 10 päevase reisi Eestisse.