Abi Tadžikistani!

Abi Tadžikistani!

Novembri kuu alguses saatsime meie kaastöölise Amirhoni Tadžikistani.

Amirhon on ise pärit Tadžikistanist, kuid elab Eestis juba üle kahekümne  aasta. Ta on ära õppinud eesti keele ja on abielus eesti naisega ja tal on kolm imelist last.

MTÜ Hea Isa eesmärk on aidata puudust kannatavaid inimesi, olenemata millise päritoluga ja millises riigis,seega panime ka Amirhoniga kaasa väikese abi raha näol, mis läks kohaliku kogukonna abistamiseks. Kõiki puudust kannatavaid inimesi me veel toita ei suuda, aga seda mida me suudame, seda me teeme. Ja armastust ja hoolimist saame ikka jagada, sest see on tasuta. Juba mitmeid aastaid oleme erinevates riikides ja linnades alustanud supiköögiga. Tadžikistan on vaene riik, inimesed elavad väga tagasihoidlikult ja kohati väga vaeselt. Supi tegemine on lihtne ja seda saab paljudele jagada. Supi söömine ühendab inimesi, aitab hoolida, loob usaldust ja täidab ka kõige olulisema vajaduse, ehk vajaduse sooja kõhutäie järgi. Supi tegemise soovituse Tadžikistanis andsime ka Amirhonile kaasa. Ja enne teele asumist pakkusime ka talle endale sooja suppi.

Supiköök on ainult üks meie mitmekülgsest abistamistööst. Kui sinul on südames meie tegemisi toetada siis jälgi ja jaga meie projekte sotsiaalmeedias ja oma tutvusringkonnas. Üheskoos jõuame rohkem! Samuti on on sul võimalus toetada annetades raha alljärgnevale pangaarvele:

MTÜ Hea Isa 
LHV Pank
EE297700771006977822
Swift kood LHVBEE22